פיקוח וניהול פרוייקטים

חברת 4 פינות מציעה שירותים משלימים למעצבים ואדריכלים. מעבר למדידות פנים, מציעה החברה עוד שני שירותים: פיקוח וניהול פרוייקטים. כאשר רק אחד מהשירותים מוצע ללקוח אחד על מנת למנוע ניגוד אינטרסים.

פיקוח - לאורך חיי הפרוייקט, המפקח נמצא באתר ברמה המוסכמת מראש (יומיומית / דו שבועית / תלת שבועית) על מנת לוודא שמה שתוכנן ע"י המעצבת מתבצע בשטח. המעצב/אדריכל לא נמצא בשטח ברמה היומיומית ולכן לעיתים נתקל במצבים שבהם הבנייה התקדמה ועכשיו מה שנותר הוא למצוא פתרנות עוקפים לבעיות קיימות או לפרק הכל ולהתחיל מחדש (מה שכמעט אף פעם לא קורה) שילוב של מעצבת מקצועית עם פיקוח מקצועי מצמצמים את כמות התקלות למינימום.

ניהול פרוייקטים - עם נסיון של מעל לעשור בניהול פרוייקטים בהייטק המעבר לעולם הבנייה היה יחסית פשוט. מעבר לתקופה הלא פשוטה בה אתם משפצים את הבית ונאלצים לעבור לגור עם ההורים/שכירות או להצטמצם בתוך הבית עצמו ישנו גם המימד הנפשי הלא פשוט. אתם צריכים להתמודד עם בעלי מקצוע שלא מגיעים, בעלי מקצוע שלא יכולים להתקדם כי הם ממתינים לבעל מקצוע אחר שיסיים, בעלי מקצוע שצריכים אתכם שנייה, שצריכים שתביאו להם עכשיו דחוף את זה ואת זה ועוד כהנה. מנהל פרוייקט מנקה ממכם את כל הרעש המיותר, בונה לכם, לוח זמנים (גנט) מסודר כדי שתוכלו לדעת בדיוק מתי צריך ללכת לבחור קרמיקה, מתי בוחרים אלומניום וכו'. הדברים בנויים בצורה מסודרת במידה ויש לכם את כל הזמן שבעולם אין צורך במנהל פרוייקטים אך במידה ויש לך לוח זמנים ברור (כי אתם חייבים לפנות תוך 4 חודשים את הבית ודומיו) מנהל פרוייקטים ידאג שהפרוייקט שלכם יסתיים בזמן.