מדידות פנים

שאלה: אילו שירותים מציעה חברת 4 פינות לאדריכלים ומעצבי פנים?

תשובה: חברת 4 פינות מציעה לאדריכלים/אדריכלי פנים/מעצבי פנים, שרות מדידה של חללים שיהווה את הבסיס לתכנון ועיצובו. במידה ואין ללקוח תוכנית של המבנה, יפנה האדריכל/המעצב בדרך כלל למודד. במקרים רבים יש ללקוח תוכנית ישנה ולא מדוייקת, ולא נכון לעבוד על פי נתוניה. לכן, אנחנו מבצעים מדידה מפורטת ומדוייקת ומגישים לכם קובץ שמהווה את הבסיס לתכנון. הקובץ מכיל מעבר לקירות ופתחים גם צמודי קיר כגון מטבח, ארונות קיר, ארונות כיור, אמבטיות, מיקומי ברזים, מזגנים, ארון חשמל, בליטות והנמכות, כך שהתכנון שלכם יהיה מבוסס על מצב קיים אמיתי. בשנתיים האחרונות, החברה הרחיבה את תחומי פעילותה ומציעה שירותי מדידת חוץ לרישוי זמין. 

שאלה: האם אתם מודדים עם ציוד לייזר מתקדם? 

תשובה: המודדים שלנו יוצאים לשטח עם כמה כלים: מד לייזר מתקדם ואיכותי, חצובה דיגיטאלית, טבלט, מחשב ואפילו סרט מדידה (מטר). אנחנו בהחלט מאמינים בטכנולוגיה אבל השילוב בן החדש לישן נותן את התוצאות הכי בטוחות ומדוייקות. 

שאלה: לא חבל על הכסף לשלם למודד שיש כבר תוכניות של המבנה?

תשובה: לא לא ושוב לא! חבל על הכסף שהקבלן יגבה על שינויים במיקום קירות, חשמל או נקודות אינסטלציה, חבל על הכסף שהמעצב/האדריכל יגבו מכם על שינויים בתוכניות עקב אי התאמה בין התוכניות לשטח, חבל על הכעס, העצבים והעיכוב בסיום העבודה. יש תהליך ברור בכל שיפוץ, וגם כשהכל נעשה לפי הספר, שיפוץ או בנייה זה תהליך ממש לא פשוט. אל תעשו אותו יותר מסובך ע"י דילוג על שלבים.

 

שאלה: אתם גם שולחים תמונות של הנכס?

תשובה: מעבר לתוכנית נשלחות גם תמונות כלליות של החלל וכן תמונות של איזורים שיש לשים אליהם לב בתכנון.

שאלה: הרבה מעצבי פנים/אדריכלים נתקלים בלקוחות שמסרבים "לבזבז" כסף כי יש להם תקציב מוגבל מה עושים במקרה כזה?

תשובה: המדידה מהווה בערך 1% מעלות השיפוץ אם לוקחים בחשבון שכל תקציב שיפוץ חורג לפחות ב 15% המדידה היא החלק עם העלות תועלת הכי גבוהה בתהליך. אל תוותרו ללקוח! שינויים שמתבצעים בתוכניות ובשטח יקרים בהרבה מעלות המדידה.

שאלה: אני לא יכול למדוד בעצמי?

תשובה: עקרונית המון דברים ושירותים שאנחנו רוכשים ביום יום אנחנו יכולים לעשות לבד.אם יש לכם את הזמן, היכולת, הידע והכלים תמדדו לבד. צריך לקחת בחשבון שהאחריות לנכונות המדידה עוברת אליכם וכל טעות היא שלכם. אנחנו ב 4 פינות מאמינים שכל אחד צריך לעסוק במקצוע שלו, במקרה שלנו זה מדידת מבנים.